Hakkımızda.

2010 yılında kurulan firmamız Favori Etiket, 10 yılı aşkın süredir hizmetlerine müşteri memnuniyeti başta olmak üzere , teknolojik gelişmelere uyumlu, kalite ve kusursuz hizmet anlayışından ödün vermeden devam etmektedir.

Firmamız kendinden yapışkanlı – yapışkansız , baskılı-baskısız , çok değişkenli barkod etiketlerinin üretimi konusunda gıda, otomotiv, tekstil, sağlık, kimya, kozmetik vb. sektörlere kuşe , eco termal, lamine termal, pp opak ,  pp şeffaf , metalize gibi malzemelere baskı yaparak  değerli müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ,güvenilir hizmet sunmaktadır.

Barkod yazıcılarının bayiliğini de bünyesinde bulunduran firmamız her barkod cihazına uyumlu sarf malzemenin( barkod etiketi , ribon,j.akmaz vb.)temini konusunda müşterilerine hizmet sunmaktadır. Satış sonrası teknik destek hizmeti ile müşterilerinin tüm sorun ve ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, mevcut kalite değerlerimizi daha da ileri taşımayı hedeflemekteyiz.